Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J.

Czy to Twoja firma?

Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J. praca

Nowiny

W sercu malowniczej miejscowości Nowiny k/Kielc, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, znajduje się siedziba naszej firmy "KIEL-PAK" Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J. Od 2003 roku z pasją tworzymy produkty, które ułatwiają życie i działalność wielu przedsiębiorstw. Nasza specjalność to produkcja artykułów kartonowych, a w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz opakowań z tworzyw sztucznych, papieru falistego, tektury falistej oraz innych wyrobów z tworzyw sztucznych. Wszystko to tworzone z myślą o potrzebach naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej roli w branży opakowań, gdzie jakość i funkcjonalność idą w parze z estetyką. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, to nieustannie dążymy do doskonałości, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze usługi związane z pakowaniem są wyrazem kompleksowego podejścia do klienta – nie tylko dostarczamy produkt, ale także zapewniamy wsparcie na każdym etapie jego wykorzystania.

W "KIEL-PAK" każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze opakowania były synonimem trwałości i bezpieczeństwa. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zamówienia, niezależnie od jego wielkości. Chociaż nie posiadamy szczegółowych danych dotyczących naszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, to zawsze stawiamy na najwyższe standardy produkcji.

Nasza historia, choć może nie być długa, jest historią ciągłego rozwoju i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i na bieżąco dostosowuje ofertę do zmieniającego się rynku. Wierzymy, że nasze produkty mówią same za siebie, a zadowolenie naszych klientów jest najlepszym świadectwem naszej pracy.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia jakości "KIEL-PAK", gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Razem możemy stworzyć opakowania, które nie tylko chronią, ale i inspirują.

Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Nowiny
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Staszów
  4. Bielsko-Biała
  5. Bilcza
  6. Częstochowa
  7. Kraków
  8. Lublin
  9. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J. - oferty archiwalne

  • Tokarz, ślusarz – pracownik warsztatu

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Firma produkcyjna zajmująca się produkcją opakowań papierowych.

      Poszukuje pracownika na stanowisko:

      Tokarz, ślusarz – pracownik warsztatu

      Miejsce pracy Nowiny

      Zakres obowiązków

      • obsługa tokarki, toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych
      • wykonywanie prac warsztatowych i konserwatorskich przy użyciu dostępnych maszyn i urządzeń
      • obsługa urządzeń do obróbki mechanicznej
      • wykonywanie prac ślusarskich : cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.
      • przygotowanie narzędzi oraz obróbka metali
      • konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych
      • współpraca z innymi pracownikami działu produkcyjnego
      • raportowanie awarii i usterek maszyn do przełożonych

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe techniczne
      • znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność jego interpretacji
      • umiejętności techniczne (elektryczne, mechaniczne)
      • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
      • zdolności do samodzielnego wykonywania pracy oraz pracy w zespole
      • komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy
      • dbanie o czystość i porządek w warsztacie produkcyjnym
      • przestrzeganie przepisów bhp, p.poż

      Oferujemy

      • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
      • system motywacyjno-premiowy
      • nowoczesny park maszynowy

Pracodawcy w Nowinach