POKAJOKE SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

POKAJOKE sp. z o.o. praca

Zalasewo

POKAJOKE zajmuje się:

- Regeneracją wrzecion, silników i przekładni do maszyn CNC.

- Budową i serwisem laserów czyszczących / wytrawiających powierzchnię.

- Czyszczeniem części przemysłowych na mokro obejmujących wszystkie dostępne technologie.

Stawiamy na rozwój naszych urządzeń i maszyn oraz usług serwisowych dla dużych firm produkcyjnych.

POKAJOKE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Zalasewo
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy POKAJOKE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POKAJOKE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POKAJOKE SP. Z O.O.

Siedziba główna w Zalasewie

Oddział w Bielsku-Białej

Oddział w Dzierżoniowie

Praca POKAJOKE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Mobilny serwisant - elektromechanik

    • Austria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 7 500-18 000 zł / mies.
    • Zatrudnimy na umowę o pracę serwisanta maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych.

      Praca głównie na terenie Austrii, Niemiec i Słowacji.

      Najczęściej to serwis laserów do czyszczenia / wytrawiania powierzchni - zapewniamy przeszkolenie.

      Następne naprawy to serwis i konserwacja elementów linii produkcyjnych, wymiana podzespołów pneumatyki i automatyki.

      Zakres obowiązków

      • Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń.

      • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
      • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

      Wymagania

      • Znajomość języka NIEMIECKIEGO min. w stopniu B1 - WARUNEK KONIECZNY!!!
        • Wykształcenie techniczne ( Automatyka, Elektrotechnika, Robotyka, Mechanika).
        • Znajomość układów automatyki przemysłowej.
        • Wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki.
        • Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń na stanowisku operacyjnym (np. automatyk, elektromechanik) .
        • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej maszyn.
        • Dyspozycyjność.
        • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych po terenie Austrii, Niemiec i Słowacji.

        Mile widziane

        • Znajomość sterowników i oprogramowania do obsługi sterowników.

        • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu B1.

        Oferujemy

        • Długoterminową wspołpracę.
        • Szkolenia językowe.
        • Szkolenia techniczne - serwis laserów.
        • Premię za rzetelną pracę.
        • Samochód służbowy.
        • Niezbędne profesjonalne narzędzia do pracy.

    Pracodawcy w Zalasewie