Masterform Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Masterform sp. z o.o. praca

Świebodzice

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiej myśli technologicznej w sercu Świebodzic. Nasza firma, Masterform, od 1985 roku nieustannie rozwija się, by dostarczać naszym klientom w Polsce i na świecie najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie seryjnej obróbki części maszyn i urządzeń, korzystając z zaawansowanej technologii CNC.

Jako część renomowanego holdingu Mangata, czerpiemy z bogatego doświadczenia i stabilności finansowej, co pozwala nam na ciągłe inwestycje w nasz park maszynowy i rozwój kompetencji naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej. To właśnie dzięki naszym pracownikom, których liczba mieści się w przedziale od 51 do 200, możemy pochwalić się innowacyjnością i szerokim zapleczem technicznym, w tym również bogato wyposażonym laboratorium pomiarowym.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest nie tylko obietnicą, ale faktem potwierdzonym licznymi certyfikatami. Chociaż nie możemy tutaj wymienić konkretnych certyfikatów, to zapewniamy, że nasze standardy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Masterform to firma, która z dumą patrzy w przyszłość, nie zapominając o solidnych fundamentach, na których została zbudowana. Nasze realizacje dla grona polskich i zagranicznych klientów świadczą o międzynarodowym zasięgu naszych działań i otwartości na różnorodne rynki.

Jesteśmy przekonani, że nasz konkurencyjnie wyposażony park maszynowy oraz ciągłe poszerzanie kompetencji naszej kadry pracowniczej to klucz do sukcesu i długoterminowej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Zapraszamy do poznania naszej historii, doświadczenia i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Masterform.

Masterform Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Masterform Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Masterform Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Masterform Sp. z o.o.

Siedziba główna

Masterform Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Masterform Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator / ustawiacz maszyn CNC

    • Świebodzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Masterform Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnią tradycją. Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce metali. Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy (ponad 80 obrabiarek CNC w tym: tokarki, frezarki, szlifierki oraz pełne zaplecze maszyn konwencjonalnych).

      Jesteśmy związani kapitałowo z polską grupą MANGATA.

      Obecnie zatrudniamy ok. 200 pracowników.

      W związku z ciągłą rozbudową parku maszynowego, poszukujemy doświadczonych, nastawionych na rozwój operatorów oraz ustawiaczy maszyn CNC.

      Zakres obowiązków

      • obsługa i programowanie maszyn CNC do produkcji precyzyjnych elementów

      • ustawianie narzędzi i materiałów, kontrola parametrów obróbki

      • współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji

      • monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt

      • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

      Wymagania

      • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (frezarki, szlifierki, tokarki)

      • zrozumienie rysunków technicznych, tolerancji wymiarowych i jakościowych

      • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

      • sumienność i dbałość o szczegóły

      • umiejętność pracy w zespole

      • gotowość do pracy zmianowej

      Mile widziane:

      • doświadczenie w obsłudze frezarek pięcioosiowych

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze

      • pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży

      • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
      • atrakcyjne warunki wynagradzania uzależnione od kompetencji i doświadczenia

      • liczne dodatki oraz benefity pozapłacowe, w tym: dodatek do dojazdów, dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, imprezy okolicznościowe dla pracownikow i ich rodzin, benefity z ZFŚS

Pracodawcy w Świebodzicach