ECOSPEED sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ECOSPEED sp. z o.o. praca

Rzeszów

Jesteśmy ECOSPEED – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu drogowego towarów. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Rzeszowie w 2017 roku, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć naszą historię w branży logistycznej.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań transportowych, które są nie tylko efektywne, ale i ekologiczne. Rozumiemy, jak ważna jest szybkość i niezawodność w przewozie towarów, dlatego każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem jakości i terminowości. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możesz być pewien, że nasz kapitał zakładowy w wysokości 50 000 zł jest fundamentem stabilności finansowej i odpowiedzialnego zarządzania.

Nasza oferta skupia się na transporcie drogowym towarów, który realizujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przykładamy wielką wagę do tego, aby nasze usługi były zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Mimo że nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na przedstawienie naszej pozycji rynkowej czy szczegółów dotyczących innowacyjności i międzynarodowej obecności, nieustannie pracujemy nad rozwojem i doskonaleniem naszych usług.

W ECOSPEED wierzymy, że klucz do sukcesu leży w ciągłym rozwoju i budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy tu, aby słuchać, doradzać i wspierać Cię na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej oferty ECOSPEED – razem możemy osiągnąć więcej!

ECOSPEED sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ECOSPEED sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ECOSPEED sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ECOSPEED sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Rzeszów
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Lublin
  6. Nowa Sarzyna
  7. Brzozów
  8. Dębica
  9. Jarosław
  10. Mielec

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ECOSPEED sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spedytor Międzynarodowy, bez doświadczenia

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • !!!NIE WYMAGAMY DOŚWIIADCZENIA!!!

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie ładunków od klientów zagranicznych , negocjacja stawek
      • Sprzedaż ładunków polskim przewoźnikom
      • Prowadzenie własnej floty pojazdów do 3,5t
      • Wypisywanie zleceń transportowych
      • Prowadzenie dokumentacji transportowej

      Wymagania

      • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

      Oferujemy

      • kompleksowe szkolenie i atrakcyjne wynagrodzenie
      • do pracy zapewniamy laptop i telefon służbowy

Pracodawcy w Rzeszowie