Czy to Twoja firma?

Sylkon Technik sp. z o.o. praca

Gdynia

W samym sercu Gdyni, gdzie pulsujące życie portowe splata się z nowoczesnym przemysłem, Sylkon Technik jest dumny z bycia uznawanym liderem w branży usług stoczniowych. Nasza specjalność to kompleksowe remonty urządzeń okrętowych, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług, począwszy od remontów wymienników ciepła, armatury, przez spawanie, prefabrykację, montaż rurociągów, aż po naprawy urządzeń z napędem hydraulicznym.

Nasza historia jest opowieścią o ciężkiej pracy, doświadczeniu i zaangażowaniu, które przekładają się na zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci. Z dumą stosujemy materiały Belzona przy naprawach, co jest gwarancją najwyższej jakości i innowacyjności. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i podchodzimy do niego indywidualnie, co pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy zespołem starannie dobranych i wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasze bogato wyposażone warsztaty są świadectwem naszego profesjonalizmu i determinacji w dążeniu do doskonałości.

Działamy nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i umiejętności dostosowania się do różnorodnych rynków. Bezpieczeństwo i jakość naszych usług zostały potwierdzone certyfikatem nr 6118, wydanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Nasza Agencja Pośrednictwa Pracy to kolejny filar działalności SYLKON Technik, gdzie kompletujemy kadrę polskich pracowników, gotowych podjąć wyzwania na najwyższym poziomie. To właśnie ludzie są naszym największym kapitałem i to dzięki nim możemy oferować usługi, które wyróżniają się na tle konkurencji.

W Sylkon Technik wiemy, że czas to pieniądz, dlatego zawsze staramy się realizować zlecenia w możliwie najkrótszym terminie, nie tracąc przy tym na jakości. Nasze konkurencyjne ceny to wynik optymalizacji procesów i efektywnego zarządzania zasobami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwała przez kolejne lata.

Oferty pracy Sylkon Technik Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sylkon Technik Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sylkon Technik Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Sylkon Technik Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Sylkon Technik Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz - monter rurociągów

    • Gdynia
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Praca na terenie trójmiasta i trójmiejskich stoczni jako ślusarz/monter rurociągów.

      Wymagania

      • Mile widziane prawo jazdy.

      Oferujemy

      • pracę i możliwość nabrania doświadczenia w zawodzie

Pracodawcy w Gdyni