Geplastyk Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Geplastyk Polska sp. z o.o. praca

Rąbień

Jesteśmy Geplastyk Polska – miejscem, gdzie innowacja i precyzja spotykają się z potrzebami codziennego życia. Nasza historia zaczęła się w 2008 roku, kiedy to z inicjatywy hiszpańskiej firmy Construcciones Grávalos, S.A., rozpoczęliśmy naszą działalność w malowniczym Rąbieniu. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości podzespoły plastikowe i hybrydowe, które powstają dzięki zaawansowanym technologiom formowania wtryskowego.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią domów i codzienności ludzi na całym świecie, współpracując z takimi gigantami jak BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH. Nasze produkty, które w 30% trafiają na rynki międzynarodowe – od Niemiec, przez Indie, aż po Stany Zjednoczone – są dowodem na to, że jakość nie zna granic.

Nasza pozycja na rynku to efekt nie tylko zaangażowania i wiedzy naszego zespołu, ale również elastyczności i zdolności do dostosowywania się do wymagań naszych kontrahentów. Wysoka jakość naszych wyrobów to nie tylko puste słowa – potwierdzają to certyfikaty ISO 9001:2000 oraz UNE-EN ISO 14001:2004, które są świadectwem naszego profesjonalizmu i troski o środowisko.

W Geplastyk Polska wierzymy, że inwestycja w rozwój to klucz do sukcesu. Dlatego nieustannie modernizujemy nasz park maszynowy i wprowadzamy innowacje, które pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Jesteśmy firmą, która zna swoje korzenie, ale jednocześnie z odwagą patrzy w przyszłość. Nasze produkty są wyrazem pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdy etap produkcji. Zapraszamy Cię do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy cenią sobie nie tylko wyjątkową jakość, ale również ludzkie podejście i profesjonalizm, którym się kierujemy. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

Geplastyk Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport badania i rozwój

Oferty pracy Geplastyk Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Geplastyk Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa Geplastyk Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Geplastyk Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Zgierz
  5. Konstantynów Łódźki
  6. Ozorków
  7. Kalisz
  8. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Geplastyk Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik maszyn

    • Rąbień
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Geplastyk Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność produkcyjną w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Specjalizuje się w produkcji podzespołów plastikowych i hybrydowych (plastikowo – metalowych), metodą formowania wtryskowego min. dla firm z branży artykułów gospodarstwa domowego.

      Zakres obowiązków

      • Uruchamianie i nadzór nad prawidłowym działaniem form i maszyn wtryskowych
      • Montaż i ustawianie form wtryskowych
      • Przezbrojenie wtryskarek
      • Obsługa maszyn wtryskowych oraz urządzeń peryferyjnych
      • Dbanie o stan techniczny urządzeń
      • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu: mechanik, mechatronik, elektromechanik, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne
      • Doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek lub chęć do pogłębienia wiedzy w tym temacie
      • Praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
      • Mile widziane doświadczenie w montażu form wtryskowych na maszyny
      • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, SEP
      • praca zmianowa : 3 zmiany (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00) od poniedziału do piątku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Firmie w oparciu o umowę o pracę
      • system wynagrodzeń: stała podstawa plus premia za wyniki
      • tryb wypłaty - miesięczna
      • miłą atmosferę
      • parking dla Pracowników Firmy

Pracodawcy w Rąbieniu