Czy to Twoja firma?

Growing Eco sp. z o.o. praca

Niechanowo

Od naszego założenia w 2011 roku w malowniczym Karsewie, Growing Eco Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia liderem w branży spedycyjnej i transportowej. Nasza pasja i zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej klasy przekłada się na trwałe relacje z naszymi klientami - zarówno dużymi, jak i małymi przedsiębiorstwami rozsianymi po całej Europie.

Jesteśmy dumni z posiadania własnej floty przewozowej, która liczy sobie ponad 100 zestawów. To właśnie dzięki niej możemy zapewnić niezawodność i elastyczność naszych usług, co jest naszym niepodważalnym atutem na rynku. Wyróżnia nas nie tylko skala działania, ale również innowacyjność - nasz Fuel Reduce Program to krok milowy w redukcji emisji CO2, a nasze pojazdy spełniają najwyższe normy EUR6, co świadczy o naszym zobowiązaniu do ochrony środowiska naturalnego.

W Growing Eco Sp. z o.o. stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy partner biznesowy ma unikalne potrzeby i oczekiwania, dlatego nasze usługi są tak skonstruowane, aby sprostać nawet najbardziej specyficznym wymaganiom. Nasze zaangażowanie, doświadczenie i elastyczność to wartości, które kształtują nasze codzienne działania.

Nasza wspólnota - to słowo najlepiej oddaje ducha naszej firmy. Wierzymy, że odpowiedzialność i zaufanie są podstawą każdej silnej i zdrowej relacji biznesowej. Jakość, którą dostarczamy, jest wynikiem naszej wspólnej pracy i dedykacji.

Dzięki naszej międzynarodowej obecności, jesteśmy w stanie obsłużyć przedsiębiorstwa w każdym zakątku Europy, zapewniając im spokój ducha i pewność, że ich ładunki dotrą na czas i w nienaruszonym stanie. Nasza konkurencyjność wynika nie tylko z posiadania własnej floty, ale również z naszego zaangażowania w redukcję śladu węglowego, co jest coraz bardziej cenione w dzisiejszym świecie.

W Growing Eco Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do tych, którzy łączą wysoką jakość usług z troską o naszą planetę. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z korzyści płynących z naszych zrównoważonych i efektywnych rozwiązań transportowych. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Growing Eco Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Niechanowo
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Growing Eco Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Growing Eco Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Growing Eco Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Growing Eco Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Łódź
  5. Trzemeszno
  6. Katowice
  7. Bydgoszcz
  8. Gdańsk
  9. Krosno
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Growing Eco Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. C+E

    • Niechanowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Growing Eco z długoletnim stażem w branży transportowej zatrudni kierowców w pojedynczej obsadzie kategorii C+E w ruchu międzynarodowym.

      Możliwość w systemie pracy:

      - 2/1 (2 tyg na tydzień)

      - 3/1 (3tyg na tydzień)

      -4/1 (4tyg na tydzień)

      - 5/2 (5 dni na 2 dni)

      Zakres obowiązków

      - załadunki i rozładunki większości bez udziału kierowcy, praca wyłącznie w dużych centrach logistycznych

      - zakres terytorialny: PL, DE, BE, NL, FR, UK, DK, SE, IT

      Wymagania

      - uprawnienia: prawo jazdy kat C+E

      - doświadczenie min. 1 rok

      Oferujemy

      - cykliczne szkolenia w zakresie obsługi tachografów, przepisów transportowych oraz merytoryczną pomoc 24/7 dla osób będących w trasie;

      - stały kontakt z biurem 24/7;

      - nowoczesną flotę ciągników wyposażoną w klimatyzacje postojowe, największe dostępne kabiny, telefon służbowy

      - Auta: DAF, Mercedes, MAN

      - naczepy 100% izotermy

      - załadunki i rozładunki większości bez udziału kierowcy, praca wyłącznie w dużych centrach logistycznych;

      - zakres terytorialny: PL, DE, BE, NL, FR, UK, DK, SE,IT

      - elastyczny grafik wyjazdów;

      - opieka zdrowotna

      - grupowe ubezpieczenia

      - Wypłata: przelew na konto

      - stawka 450 zł netto

      - ZUS odprawadzany od ok. 7000zł obliczany wg pakietu mobilności

      - pełnopłatny urlop wypoczynkowy

      Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na miejscu w siedzibie firmy Growing Eco: Karsewo 17a, 62-220 Niechanowo

Pracodawcy w Niechanowie