BWF Technologies sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BWF Technologies sp. z o.o. praca

Żórawina

BWF Technologies Sp. z o.o. to młoda firma działająca na polskim i zagranicznym rynku. Oferujemy swoje usługi w dziedzinie automatyki, robotyki, konstruujemy i serwisujemy urządzenia z zakresu kriomedycyny oraz branży beauty.

Dążymy do optymalizacji i usprawnienia pracy oraz do automatyzacji i robotyzacji procesów.

BWF Technologies sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BWF Technologies sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BWF Technologies sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BWF Technologies sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BWF Technologies sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz - monter konstrukcji podzespołów urządzeń i maszyn

    • Żórawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 500-7 100 zł / mies.
    • Praca w miejscowości Rzeplin k. Żórawiny, łatwy dojazd samochodem, autobusem (przystanek na przeciwko miejsca zatrudnienia) i pociągiem.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.
      • przygotowanie elementów wg. schematów oraz montaż urządzeń i maszyn
      • prace związane z montażem konstrukcji stalowych w miejscu budowy
      • samodzielna praca na podstawie rysunku techniczneg
      • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń
      • dbanie o porządek w miejscu pracy
      • przestrzeganie przepisów bhp, p. poż.
      • Umiejętności manualne i dokładność będzie weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

      Wymagania

      • Doświadczenia w pracy jako ślusarz/monter
      • Zdolności manualnych oraz dobrej koordynacji ruchowej
      • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
      • Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych,
      • Podstawowej umiejętności spawania (sczepiania blach itp.)
      • Zdolności do samodzielnego wykonywania pracy oraz pracy w zespole Sumienności i zaangażowania w pracę
      • Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • umowę o pracę po okresie próbnym
      • wynagrodzenie 5500-7100 PLN brutto
      • stabilne zatrudnienie
      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Pracodawcy w Żórawinie