JASKOT sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

JASKOT sp. z o.o. praca

Siekierczyn

Od naszych skromnych początków w 1995 roku, jako firma rodzinna, JASKOT wyrosła na cenionego dostawcę technicznego zaopatrzenia dla sektora rolniczego, komunalnego i leśnego. Nasza historia jest świadectwem ewolucji i dostosowania do zmieniających się potrzeb rynku. W 1996 roku rozszerzyliśmy naszą działalność, koncentrując się na sprzedaży używanych maszyn, co otworzyło nam drzwi do dalszego rozwoju i innowacji.

Jako członek GRUPY PROMODIS, nasza firma zyskała nowe możliwości rynkowe, co pozwoliło nam na wprowadzenie marki JASKOT FINANCE w 2017 roku, oferującej naszym klientom elastyczne rozwiązania finansowe. W 2022 roku odświeżyliśmy nasz wizerunek, prezentując nową identyfikację wizualną, która odzwierciedla naszą dynamikę i jedność na wszystkich rynkach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Z ponad 30 wykwalifikowanymi pracownikami, jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w rozwój umiejętności i innowacje. Nasze maszyny rolnicze pochodzą od renomowanych polskich i zagranicznych producentów, a nasza oferta obejmuje najnowsze rozwiązania w zakresie rolnictwa precyzyjnego, hal brezentowych oraz systemów magazynowania paliw i nawozów. Nasza misja to kompleksowe wsparcie naszych klientów, a nasze wartości, takie jak szacunek, etyczność i odpowiedzialność, są fundamentem naszej działalności.

W JASKOT zawsze stawiamy na jakość i innowacje. Obserwujemy najnowsze trendy i technologie, aby nasza oferta była zawsze aktualna i odpowiadała na potrzeby naszych klientów. Nasza wysokiej jakości obsługa posprzedażna, serwis oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych stanowią o naszej konkurencyjnej przewadze. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu, jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko produkty, ale i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.

Nasze maszyny pracują w wielu krajach poza Unią Europejską, co świadczy o międzynarodowym uznaniu marki Jaskot. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i z tego, że możemy pomagać naszym klientom w prowadzeniu ich biznesów. Nasza przyszłość jest jasna, a nasze zaangażowanie w realizację potrzeb klientów nieustannie napędza nas do bycia lepszymi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych klientów.

JASKOT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy JASKOT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JASKOT sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JASKOT sp. z o.o.

Siedziba główna

JASKOT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Głogów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JASKOT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik Maszyn Rolniczych

    • Siekierczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • OPIS

      Firma Jaskot Sp. z o.o. to rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem działająca na rynku zarówno krajowym, jak również na rynkach zagranicznych od ponad 25 lat. Jesteśmy dostawcą maszyn rolniczych, części i usług serwisowych dla rolnictwa wiodących marek takich jak DEUTZ FAHR, MERLO i wielu innych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik maszyn rolniczych.

      Zakres obowiązków

      • Diagnozowanie stanu technicznego ciągników i maszyn rolniczych

      • Usuwanie usterek i awarii ciągników i maszyn rolniczych

      • Wykonywanie kompleksowych napraw ciągników i maszyn rolniczych

      • Praca stacjonarna i mobilna u Klienta

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży rolniczej lub motoryzacyjnej

      • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki maszyn rolniczych

      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie

      • Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym premie/bony podarunkowe

      • Szkolenia serwisowe

      • Zatrudnienie na umowę o pracę

      • Dobrą atmosferę pracy

      • Pakiet medyczny i ubezpieczeniowy

      • Udział w pokazach polowych, targach branżowych

Pracodawcy w Siekierczynie