Czy to Twoja firma?

TAPPOL SP.ZO.O. praca

Oborniki
TAPPOL SP.ZO.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TAPPOL SP.ZO.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TAPPOL SP.ZO.O.

Mapa TAPPOL SP.ZO.O.

Siedziba główna

Oddział Zielona Góra

TAPPOL SP.ZO.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
TAPPOL SP.ZO.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Wyrzysk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TAPPOL SP.ZO.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista / Specjalistka ds. organizacji produkcji

    • Oborniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Główne wyzwania, które na Ciebie czekają to:
      • pomiary i wyznaczanie czasów zadanych (wg. standardów REFA)
      • optymalizacja procesów technologicznych, urządzeń i stanowisk pracy w celu poprawy efektywności i redukcji kosztów,
      • analiza i dokumentowanie wdrażanych rozwiązań,
      • opracowywanie normatywów i dokumentacji procesowej,
      • budowanie świadomości I kultury ciągłego doskonalenia wśród pracowników,
      • wspieranie kierowników obszarów produkcyjnych w dokonywaniu i utrzymywaniu zmian.

      Nasze wymagania

      • Dołącz do nas jeżeli…:
      • znasz techniki normowania czasów pracy (chronometraż REFA)
      • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
      • znasz metody i narzędzia REFA i LEAN - w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych;
      • posiadasz dobrą, praktyczną znajomość MS Excel oraz Access,
      • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie mile widziana

      To oferujemy

      • Oferujemy:
      • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
      • stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,
      • dużą samodzielność,
      • pakiet socjalny,
      • pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania pracy na danym stanowisku,
      • dofinansowanie kosztów dojazdu powyżej 35 km.

  • Analityk finansowy

    • Oborniki
    • Twój zakres obowiązków

      • przygotowywanie analiz finansowych,
      • analiza i kontrola kosztów w spółce (stałych i zmiennych),
      • współtworzenie budżetu rocznego,
      • kontrola realizacji planu budżetowego,
      • proponowanie usprawnień w obszarach podlegających analizie,
      • wdrażanie nowych narzędzi analitycznych i kontrolnych,

      • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, rachunkowość, controlling),
      • masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • posiadasz zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
      • spostrzegawczość, umiejętność rekomendowania rozwiązań nie stanowią dla Ciebie problemu,
      • jesteś rzetelny, dokładny i samodzielny w działaniu,
      • posiadasz umiejętność pracy z dużą ilością danych,
      • posiadasz komunikatywność na wysokim poziomie,
      • bardzo dobra znasz pakiet MS Excel
      • posiadasz komunikatywną znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

      • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
      • praca w godz. 08:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

      Benefity

      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • zniżki na firmowe produkty i usługi
      • spotkania integracyjne
      • kawa / herbata
      • parking dla pracowników
      • dofinansowanie wypoczynku
      • dofinansowanie dojazdów do pracy

      O nas

      Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, będącą częścią niemieckiego holdingu 3C. Wyróżnia nas jakość, funkcjonalność i wzornictwo produkowanych mebli w skórze i tkaninie.

      Nasza firma powstała w 2007r. w Słonawach i od tego czasu zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych przy uwzględnieniu tradycji rzemieślniczej oraz zastosowaniu najnowszych technologii i wysokogatunkowych materiałów. Wyprodukowane meble sprzedawane są głównie na rynki Europy Zachodniej.

      Bardzo ważna jest dla nas kultura, jakość i komfort pracy naszych pracowników, dlatego oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, a co ważne dbamy o to, aby każdemu pracowało się jak najlepiej!

      Analityk finansowy

Pracodawcy w Obornikach