Czy to Twoja firma?

PHU AGAM Agnieszka Henrykowska praca

Rypin
PHU AGAM Agnieszka Henrykowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PHU AGAM Agnieszka Henrykowska

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU AGAM Agnieszka Henrykowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PHU AGAM Agnieszka Henrykowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PHU AGAM Agnieszka Henrykowska - oferty archiwalne

  • Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

    PHU AGAM Agnieszka Henrykowska
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wskazane doświadczenie zawodowe w szczególności przy dużych wykopach, mile widziana umiejętność obsługi niwelatora
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 532 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie miesięczne netto w przedziale 4000 zł - 8000 zł w zależności od doświadczenia, umiejętności kandydata.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rypinie