Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o. praca

Kurzętnik

Od ponad pół wieku, Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów „PREFABET-KURZĘTNIK” jest synonimem solidności i innowacyjności w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza historia zaczęła się w 1968 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom produkty, które definiują trwałość i jakość.


Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy prefabrykatów betonowych i żelbetowych, które znajdują zastosowanie w różnorodnych projektach budowlanych. Nasze portfolio obejmuje takie produkty jak ceniona "cegła żerańska", płyty stropowe, bloczki fundamentowe, a także innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury drogowej i energetycznej. Z dumą dostarczamy słupy oświetleniowe, polbruk, czy kręgi betonowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie wpisują się w krajobraz nowoczesnych miast i dróg.

Rozumiemy, że świat nie stoi w miejscu, dlatego inwestujemy w najnowsze technologie. Nasze maszyny i linie produkcyjne do wytwarzania drobnowymiarowych elementów budowlanych, w tym kostki brukowej czy obrzeży trawnikowych, są wykorzystywane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania technologiczne służą klientom w takich krajach jak Białoruś, Słowacja, Mołdawia, Ukraina, Łotwa, Litwa czy Rosja.

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Wszystkie nasze wyroby betonowe są atestowane, co jest potwierdzeniem ich niezawodności i trwałości. Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego oferujemy nie tylko produkty, ale i kompleksowe usługi – od profesjonalnego doradztwa, przez usługi maszynami takimi jak dźwigi czy betonomieszarki, aż po transport i profesjonalne usługi dźwigowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie i tradycje są źródłem naszej siły i pozycji na rynku. Dzięki temu możemy oferować produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania naszych klientów. Nasz dźwig o udźwigu 70 ton jest symbolem naszych możliwości – potężny, niezawodny i gotowy do obsługi nawet najbardziej wymagających prac budowlanych.

W „PREFABET-KURZĘTNIK” łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc fundamenty przyszłości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy zbudować coś trwałego.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o.

 • Operator wózka widłowego

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o.
  • Kurzętnik
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Operator węzła betoniarskiego

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o.
  • Kurzętnik
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o.

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Nowe Miasto Lubawskie
 2. Warszawa
 3. Kraków
 4. Bydgoszcz
 5. Gdańsk
 6. Białystok
 7. Bielsko-Biała
 8. Olsztyn
 9. Działdowo
 10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Kurzętniku