Czy to Twoja firma?

ARTGRAFCARS sp. z o.o. praca

Jelcz-Laskowice

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2021 roku, ARTGRAFCARS sp. z o.o. nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie reklamy motoryzacyjnej. Nasza pasja do innowacji i doskonałości zaowocowała pozycją lidera w branży, co potwierdzają nasze imponujące wyniki finansowe, przewyższające osiągnięcia większości konkurentów.

Specjalizujemy się w sztuce Car Wrappingu – to tutaj nasza kreatywność spotyka się z precyzją wykonania. Zmiana koloru karoserii to dla nas nie tylko usługa, ale przede wszystkim szansa na wyrażenie indywidualności naszych klientów. Przyciemnianie szyb, tworzenie grafik reklamowych, brandingowych oraz stylizacyjnych w formie oklein samochodowych to nasz chleb powszedni. Jednocześnie dbamy o to, by nasze rozwiązania służyły nie tylko estetyce, ale także ochronie – zarówno oryginalnego lakieru, jak i szyb pojazdów.

Nasze bogato wyposażone i nowoczesne zaplecze warsztatowe to serce firmy, gdzie doświadczony zespół przekształca wizje w rzeczywistość. Nie boimy się wyzwań, a realizacja nietypowych projektów to dla nas okazja do wykazania się kreatywnością i doświadczeniem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, tworząc spójny i dojrzały design, który jest odzwierciedleniem najwyższej precyzji wykonania.

Dumą napawa nas współpraca z zespołami wyścigowymi i rajdowymi, zarówno z Polski, jak i z całego świata. To dzięki nim nasze projekty zyskują międzynarodowy wymiar, a doświadczenie zdobyte w tak wymagającym środowisku przekładamy na jakość oferowanych usług.

W ARTGRAFCARS sp. z o.o. wierzymy, że unikatowe stylizacje i ciągłe doskonalenie umiejętności to klucz do sukcesu. Nasz kapitał zakładowy i imponujący wzrost wartości firmy świadczą o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują nie tylko usług na najwyższym poziomie, ale także partnera, który zrozumie ich potrzeby i pomoże w realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów. Zapraszamy do współtworzenia historii pełnej kolorów i innowacji w świecie Car Wrappingu.

ARTGRAFCARS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ARTGRAFCARS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTGRAFCARS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARTGRAFCARS sp. z o.o.

Siedziba główna w Jelczu-Laskowicach

Praca ARTGRAFCARS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Aplikator Folii Samochodowej

    ARTGRAFCARS sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Jesteśmy firmą specjalizującą się w aplikacji folii PPF (Paint Protection Film) i vinylu, działającą w branży motoryzacyjnej. Szukamy doświadczonego aplikatora, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za profesjonalne nakładanie folii ochronnej oraz winylu na pojazdy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazję pracować z najnowszymi technologiami i materiałami, dbając o najwyższą jakość wykonywanych prac.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków / Opis stanowiska

      • Profesjonalne przygotowanie powierzchni pojazdów przed aplikacją folii PPF i winylu, w tym czyszczenie, odtłuszczanie i ewentualne usuwanie drobnych uszkodzeń lakieru.
      • Precyzyjne nakładanie folii ochronnej PPF orz winylu zgodnie z instrukcjami producenta, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
      • Wykonywanie wszelkich prac związanych z aplikacją folii i winylu zgodnie z harmonogramem produkcji i terminarzem klientów.
      • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług oraz osiągnięcia założonych celów produkcyjnych.
      • Zapewnienie estetycznego wykończenia nakładanych materiałów oraz dbanie o czystość i porządek w miejscu

      Wymagania

      • Dwuletnie doświadczenie na stanowisku aplikatora folii w branży reklamowo- motoryzacyjnej.
      • Prawo jazdy kategorii B
      • Podstawowa wiedza z zakresu folii ochronnych PPF.
      • Umiejętność demontażu podstawowych elementów karoserii.
      • Dokładność, precyzja, chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz otwartość na naukę nowych technik i rozwiązań.
      • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

      Oferujemy

      Warunki pracy:

      • Kwota wynagrodzenia (netto) za godzinę lub miesięczne: 5000 – 10000 netto
      • Zatrudnienie: umowa o pracę, umowa o zlecenie lub B2B
      • elastyczne godziny pracy lub 8:00 – 16:00
      • Nadgodziny: możliwe nadgodziny, ilość nadgodzin do uzgodnienia

Pracodawcy w Jelczu-Laskowicach