Czy to Twoja firma?

RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o. praca

Jeziorany
RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o.

Mapa RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik stolarza

    RZEMIOSŁO WARMIŃSKIE sp. z o.o.
    • Dobre Miasto
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 1 rok
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7:30-15:30
        Wymagane doświadsczenie zawodowe min. 1 rok
        Wynagrodzenie od 4242 zł do ustalenia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jezioranach