Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o. praca

Kwidzyn

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego „CELBUD - Przemysłówka”, z siedzibą w malowniczym Kwidzynie. Nasza historia sięga 1991 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność jako owoc przekształceń prywatyzacyjnych. Od tamtej pory, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy przestrzeń wokół nas, koncentrując się na budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz infrastrukturze. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom również wysokiej jakości betony towarowe.


Nasze przedsiębiorstwo to zespół 118 wykwalifikowanych pracowników, w tym 14 specjalistów inżynieryjno-technicznych, którzy codziennie wkładają swoje umiejętności i doświadczenie w realizację projektów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jako firma w pełni należąca do pracowników, każdy z nas ma osobisty wkład w sukces i stabilność naszej działalności. To sprawia, że jesteśmy wyjątkowo zmotywowani do ciągłego doskonalenia jakości naszych usług i budowania trwałych relacji z klientami.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, zawsze z troską o najwyższe standardy i zgodnie z oczekiwaniami naszych partnerów. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością, to nasza renoma na krajowym rynku budowlanym jest dla nas źródłem dumy i motywacji do dalszego rozwoju.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując się do specyficznych potrzeb i wymagań, co pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. Wierzymy, że solidne fundamenty naszej firmy, oparte na doświadczeniu i zaufaniu, są gwarancją sukcesu i satysfakcji naszych klientów.

Dziękujemy, że jesteś zainteresowany naszą historią i działalnością. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO CELBUD-PRZEMYSŁÓWKA sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Grudziądz
  4. Kwidzyń
  5. Gdańsk
  6. Pruszcz Gdański
  7. Lębork
  8. Bydgoszcz
  9. Bielsko-Biała
  10. Wejherowo

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Kwidzynie