Czy to Twoja firma?

PPU NORT sp. z o.o. praca

Szymankowo

W sercu malowniczego Szymankowa, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza piekarnia – PPU Nort. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do wypieku pieczywa, które codziennie tworzone jest z myślą o najwyższej jakości i zadowoleniu naszych klientów.

Nasze pieczywo, zarówno świeże, jak i mrożone, wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników. To, co nas wyróżnia, to fakt, że zboże, będące podstawą naszych wypieków, pochodzi z własnego gospodarstwa. Dzięki temu mamy pewność, że każdy bochenek chleba czy bułka jest nie tylko smaczna, ale i pochodzi z kontrolowanych źródeł.

W naszej pracy kierujemy się nowoczesnością – stosujemy innowacyjne technologie produkcji, które pozwalają nam na zachowanie tradycyjnego smaku przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa żywności. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikacji według normy IFS Food, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Nasza piekarnia to miejsce, gdzie każdy chleb i każda bułka są wypiekane z dbałością o szczegóły. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zapraszamy do spróbowania naszego pieczywa i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

W PPU NORT jesteśmy zespołem, który codziennie pracuje z pasją, aby dostarczyć Wam produkt, który jest nie tylko częścią Waszego codziennego stołu, ale i źródłem radości. Dołączcie do naszej piekarniczej rodziny i poczujcie różnicę, którą niesie ze sobą pieczywo wypiekane z sercem.

PPU NORT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy PPU NORT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPU NORT sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPU NORT sp. z o.o.

Siedziba główna

PPU NORT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PPU NORT sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Gdańsk
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Poznań
  6. Malbork
  7. Bielsko-Biała
  8. Góra Kalwaria
  9. Wrocław
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PPU NORT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji-pakowacz

    • Szymankowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      odbieranie pieczywa, układanie w kartony, układanie kartonów na palety, dbanie o porządek na stanowisku

      Wymagania

      • Inne wymagania: posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chętnych osób do jej wyrobienia), osoba dyspozycyjna, lomunikatywna, rzetelna, zaradna, chętna do pracy, zaangażowana w powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szymankowie