Czy to Twoja firma?

SNEBO sp. z o.o. praca

Orchowo

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem światowego rynku przemysłu spożywczego. Nasza historia rozpoczęła się w 1979 roku, kiedy to nasze skromne początki jako lokalnego przedsiębiorstwa handlującego cebulą urosły do rangi znaczącego gracza na arenie międzynarodowej. Z pasją i zaangażowaniem rozwijaliśmy nasze kompetencje, co zaowocowało nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w Polsce i Holandii.

W Snebo, misja jest dla nas drogowskazem – pragniemy być postrzegani jako rzetelna i zrównoważona firma, która nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, ale również ułatwia życie naszym partnerom biznesowym. Nasze wartości, takie jak otwartość i wzajemne zaufanie, są fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje.

Nasz szeroki asortyment produktów cebulowych, przetwarzanych z surowca w dowolnym kształcie i opakowaniach, jest wynikiem ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i dbałości o każdy szczegół procesu produkcyjnego. Dzięki nowoczesnym zakładom High Care, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym standardom, co potwierdzają liczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i strategicznie położonych siedzib, które pozwalają nam sprawnie obsługiwać klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz własna flota logistyczna to nasza przewaga konkurencyjna, która umożliwia nam elastyczne reagowanie na potrzeby rynku.

W Snebo, każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów jest tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Jesteśmy przekonani, że nasza stabilność i niezawodność są kluczem do sukcesu zarówno naszego, jak i naszych klientów.

Zapraszamy do poznania naszej historii, produktów i wartości, które czynią SNEBO wyjątkowym miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość idzie w parze z innowacyjnością. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu spożywczego.

SNEBO sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SNEBO sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SNEBO sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SNEBO sp. z o.o.

Siedziba główna

SNEBO sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
SNEBO sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Inowroclaw
  4. Janikowo
  5. Trzemeszno
  6. Wrocław
  7. Barcin
  8. Bielsko-Biała
  9. Kalisz
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SNEBO sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

    • Orchowo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn na przydzielonej linii produkcyjnej ,kierowanie podległego zespołu ludzi i rozliczanie ich z wyników pracy,uruchomienie,codzienny serwis linii,współpraca z brygadzistami oraz kierownictwem

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak, podstawowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane wna podobnych stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system godzinowy
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

    • Orchowo
    • pełny etat

      Przewożenie i rozmieszczenie towarów,obsługa wózka widłowego,dbanie o prawidłowy stan wózka widłowego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. B, znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kontroler jakości produktów spożywczych

    • Orchowo
    • Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 840 PLN

Pracodawcy w Orchowie