Czy to Twoja firma?

Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty praca

Ełk
usługi transportowe
Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja

Oferty pracy Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty
    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Usługowo - Transportowo - Handlowy Bogusław Wisowaty - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Mrozy Wielkie
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Dobry stan zdrowia
      • Inne wymagania: wymagana praca w tartaku 2 m-ce w ostatnich 6 miesiącach wymagany dobry stan zdrowia z powodu ciężkiej pracy fizycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ełku