Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś praca

Brzeziny
Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    Usługi Transportowo - Sprzętowe Tomasz Woś
    • Brzeziny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz materiałów sypkich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

    • Brzeziny
    • Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 100 PLN