Czy to Twoja firma?

BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI praca

Bielsko-Biała
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM I REKREACJĄ
BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI - oferty archiwalne

  • Inspektor ds zamówień publicznych

    BIELSKO-BIALSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
    • Bielsko-Biała
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, sprządzanie specyfikacjiwarunów zamówienia, dokonywanie ogłoszeń o przetargach na udzielenie zamówienia publicznego oraz innych postępowań przetargowych, sporządzanie sprawozdań do Urzędu Zamówień Publicznych.
      Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. pt.
      Umowa na czas zastępstwa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, budowlane
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie (wymagane min. 3 lata stażu w pracy) lub wyższe ( wymagane min. 2 lata stażu pracy), wymagane doświadczenie na stanowisku ds. zamówień publicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy

    • umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Doświadczenie nie jest wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: bez wysługi lat

Pracodawcy w Bielsku-Białej