Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie praca

Celejów
Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka badania i rozwój

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie

  • Referent

    Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie
    • Celejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie - oferty archiwalne

  • Salowa

    • Celejów
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości, pomoc przy pielęgnacji pacjentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: chęci do pracy, praca w godzinach 7-19, 19-7

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Celejów
    • Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe mgr psychologii, mile widziane doświadczenie zawodowe, jedna zmiana 7-14.35

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 263 PLN