Czy to Twoja firma?

Chespa Group Sp. z o.o. praca

Chorula

W sercu malowniczego województwa opolskiego, w miejscowości Chorula, rozwinęła się firma, która stała się synonimem rzetelności i profesjonalizmu w świecie finansów - Chespa Group. Jesteśmy dumni, że nasza specjalność to usługi rachunkowo-księgowe oraz doradztwo podatkowe, które świadczymy z niezachwianą precyzją i zaangażowaniem.

Nasza historia, choć nieopowiedziana w pełni, jest zapisem ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Zmiany, które nastąpiły w naszej firmie, świadczą o dynamicznym rozwoju i adaptacji do zmieniającego się rynku. Współpracując z nami, nasi klienci otrzymują nie tylko usługi najwyższej jakości, ale i partnera, który zawsze stoi na straży ich interesów finansowych.

Jakość naszych usług to fundament, na którym budujemy trwałe relacje z klientami. Zrozumienie ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań, które przekładają się na realne korzyści, to nasza codzienność. Wszystko to dzieje się w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku, co jest dla nas równie ważne jak same liczby w bilansach.

Chociaż nie możemy się pochwalić naszymi wartościami i misją w tradycyjnym sensie, to każdy dzień pracy w Chespa Group jest żywym dowodem na to, że nasze działania są kierowane uczciwością, zaangażowaniem i dążeniem do perfekcji. Nasze usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe są odzwierciedleniem tych niepisanych zasad, które kierują nami każdego dnia.

Zapraszamy do współpracy z Chespa Group, gdzie nasze doświadczenie i wiedza stają się Twoim największym atutem w świecie finansów. Razem możemy osiągnąć więcej, dbając o stabilność i rozwój Twojego biznesu.

Chespa Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa badania i rozwój

Oferty pracy Chespa Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chespa Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Chespa Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Piaseczno

Oddział Poznań

Chespa Group Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Chespa Group Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Krapkowice
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Chespa Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik montażu wykrojników

    • Chorula
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma Chespa Wykrojniki Sp.z o.o. z siedzibą w Choruli przy ul. Opolskiej 10A poszukuje pracownika produkcyjnego na stanowisko montera wykrojników.

      Zakres obowiązków

      • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami
      • montaż wykrojników.

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie
      • mile widziane umiejętności w pracach manualnych.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
      • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
      • pakiet socjalny, pakiet medyczny
      • stołówka zakładowa z częściowym dofinansowaniem pracodawcy.

Pracodawcy w Choruli