Czy to Twoja firma?

IPF GLOBAL sp. z o.o. praca

Poznań
IPF GLOBAL sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy IPF GLOBAL sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca IPF GLOBAL sp. z o.o.

  • Tapicer

    IPF GLOBAL sp. z o.o.
    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Szwaczka maszynowa

    • Szamotuły
    Dodana

IPF GLOBAL sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IPF GLOBAL sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

    • Augustowo
    • Zakres obowiązków

      Przetwarzanie, rozbiór, filetowanie, pakowanie i sortowanie mięsa z drobiu, ubój.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w pracy produkcyjnej, orzeczenie do celów sanepidarno - epidemiologicznych, gotowość do pracy w niskiej temperaturze

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN

    • Augustowo

      - Przetwarzanie, rozbiór, filetowanie, pakowanie i sortowanie mięsa z drobiu, ubój

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy produkcyjnej, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, gotowość do pracy stojącej w niskiej temperaturze

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę

Pracodawcy w Poznaniu