Lid-pol Sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lid-pol Sp.z o.o. praca

Strzelno

Poszukuję osoby na stanowisko pracy-operator prasy CNC (z możliwością doszkolenia). Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnosci.

Lid-pol Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Strzelno
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Lid-pol Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lid-pol Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Poznań
  4. Łódź
  5. Mogilno
  6. Janikowo
  7. Grudziądz
  8. Strzelno
  9. Gdańsk
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Lid-pol Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator pras CNC

    • Strzelno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • samodzielna obsługa pras CNC
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją techniczną
      • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
      • podstawowa obsługa komputera

      Wymagania

      • wykształcenie średni
      • umiejętności w obsłudze pras i oprzyrządowania CNC oraz precyzyjnych narzędzi pomiarowych
      • kurs operatora CNC
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • znajomość języka angielskiego-podstawowy
      • osoba powyżej 50 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności
      • osoba poniżej 30 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • miłą atmosferę
      • dojazd z Strzelna lub Inowrocławia

Pracodawcy w Strzelnie