Czy to Twoja firma?

Centrum Fizjoterapii Grzegorz Wyjaśniał praca

Brzesko
Centrum Fizjoterapii Grzegorz Wyjaśniał najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Fizjoterapii Grzegorz Wyjaśniał

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Fizjoterapii Grzegorz Wyjaśniał

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Centrum Fizjoterapii Grzegorz Wyjaśniał - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    Centrum Fizjoterapii Grzegorz Wyjaśniał
    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie fizjoterapii w warunkach domowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
      • Inne wymagania: Prowadzenie fizjoterapii - diagnostyka i terapia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka wynagrodzenia godzinowa

Pracodawcy w Brzesku