Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Laboratorium Drogowe Bogaccy sp. z o.o. praca

Rzgów

Jesteśmy Laboratorium Drogowe Bogaccy, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie inżynierii drogowej. Nasza historia zaczęła się w lipcu 2014 roku w malowniczym Rzgowie, gdzie do dziś rozwijamy naszą pasję do tworzenia dróg, które łączą ludzi i miejsca.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które są fundamentem bezpiecznej i nowoczesnej infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe badania i analizy techniczne, które są kluczowe dla każdego etapu budowy - od dróg i autostrad, przez mosty i tunele, aż po przygotowanie terenu pod budowę. Zajmujemy się również wykonywaniem wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich, dostarczając solidne podstawy dla przyszłych konstrukcji.

Nasze doświadczenie jest naszą wizytówką. W grudniu 2015 roku z dumą zakończyliśmy obsługę pierwszego dużego kontraktu - budowy obwodnicy Szczuczyna. To tylko jeden z wielu projektów, które świadczą o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko na doświadczeniu, ale także na solidnych fundamentach. Dlatego nasza działalność opiera się na głębokim zrozumieniu branży i ciągłym dążeniu do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej obecności na rynku, która jest świadectwem naszej stabilności i nieustannego rozwoju.

W Laboratorium Drogowe Bogaccy, każdy projekt traktujemy jako szansę na wykazanie się innowacyjnością i dbałością o najwyższą jakość. Nasze usługi są przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, bo wiemy, że każda droga ma swoją unikalną historię.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie niezawodność, precyzję i profesjonalizm. Razem możemy tworzyć drogi, które będą służyć bezpieczeństwu i komforcie podróżujących przez wiele lat.

Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Laborant Rzgów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Katowice
  4. Bydgoszcz
  5. Kraków
  6. Luków
  7. Bielsko-Biała
  8. Siedlce
  9. Pruszków
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Laboratorium Drogowe Bogaccy Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Laborant w Laboratorium Drogowym autostrada A2

    • Gręzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • W związku z obsługą laboratoryjną kontraktów drogowych:

      Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku węzeł „Ryczołek” (koniec obwodnicy Mińska Mazowieckiego) – Siedlce, Odcinek V od węzła „Gręzów” (z węzłem) do węzła „Swoboda” (z węzłem) o długości około 12,49 km.

      oraz

      Projekt i budowa autostrada A2 Warszawa - Kukuryki na odcinku węzeł "Ryczołek" (koniec obwodnicy Mińska Mazowieckiego) - Siedlce" 12,06km

      firma

      Laboratorium Drogowe Bogaccyposzukuje kandydatów na stanowisko LABORANT BUDOWLANY

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku laboranta należeć będzie:

      • pobieranie i dostarczanie próbek do laboratorium stacjonarnego lub aktualnie operującego laboratorium polowego
      • wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
      • obsługa urządzeń badawczych i pomiarowych
      • utrzymanie porządku na stanowiskach badawczych
      • utrzymanie w czystości i porządku sprzętu laboratoryjnego oraz innego powierzonego pracownikowi sprzętu umożliwiającego wykonywanie pracy
      • prowadzenie dokumentacji w laboratorium

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium drogowym
      • w przypadku osób bez doświadczenia zapewniamy przeszkolenie w zakresie wykonywania badań gruntów, betonów, kruszyw, mieszanek mineralno - asfaltowych
      • Znajomość pakietu MS Office,
      • Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę
      • pracę w dynamicznym zespole
      • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
      • wsparcie ze strony ekspertów w zakresie technologii i laboratorium.

Pracodawcy w Rzgowie