Czy to Twoja firma?

Fiskars Polska sp. z o.o. praca

Włynkówko

Od ponad trzech dekad Fiskars Polska jest synonimem innowacji i jakości w dziedzinie produkcji specjalistycznych narzędzi ogrodniczych. Nasza historia sięga roku 1649, kiedy to nasza marka po raz pierwszy wkroczyła na ścieżkę tworzenia narzędzi, które ułatwiają codzienne prace. Jako część globalnie rozpoznawalnej Grupy Fiskars, z dumą podkreślamy nasze korzenie i tradycję, które łączymy z nowoczesnym podejściem do potrzeb naszych klientów.

Z siedzibą w sercu Warszawy, Fiskars Polska jest miejscem, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem. Nasz zespół, liczący 400 wykwalifikowanych pracowników, codziennie dąży do tego, aby nasze narzędzia do sadzenia, przesadzania i pielęgnacji roślin były synonimem niezawodności i innowacyjności. W naszej pracy kierujemy się dążeniem do perfekcji, co znajduje odzwierciedlenie w dynamicznym wzroście przychodów i dochodów firmy, świadczącym o naszej stabilności finansowej i silnej pozycji na rynku.

W Fiskars Polska wiemy, że nasza siła tkwi w ludziach, dlatego zapewniamy stabilne zatrudnienie, regularne przeglądy wynagrodzeń oraz możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia. Jesteśmy dumni z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych, który oferujemy naszym pracownikom, bo wiemy, że zadowolony zespół to podstawa sukcesu.

Nasze produkty są stworzone z myślą o tym, aby każdy dzień naszych klientów był wyjątkowy. Dążymy do tego, by nasze narzędzia nie tylko ułatwiały pracę w ogrodzie, ale również były źródłem satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. To nasza innowacyjność i nieustanne poszukiwanie lepszych rozwiązań wyróżniają nas na tle konkurencji i sprawiają, że marka Fiskars jest ceniona i rozpoznawalna na całym świecie.

W Fiskars Polska łączymy tradycję z nowoczesnością, dążąc do tego, aby nasze produkty były nie tylko narzędziami, ale także inspiracją dla tych, którzy cenią sobie piękno i harmonię w swoim otoczeniu. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych narzędzi. Razem tworzymy przestrzeń, w której każda roślina i każdy ogród może rozkwitnąć w pełni swojego piękna.

Fiskars Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Fiskars Polska sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fiskars Polska sp. z o.o.

Mapa Fiskars Polska sp. z o.o.

Siedziba główna

Fiskars Polska sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fiskars Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

    Fiskars Polska sp. z o.o.
    • Włynkówko
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Kompleksowe zapewnienie ciągłości ruchu maszyn produkcyjnych,
      • Zarządzenie Zespołem Działu Utrzymania Ruchu,
      • Tworzenie harmonogramów kontroli maszyn, urządzeń, instalacji w zakładzie, ich wdrożenie w celu minimalizacji przestojów i awaryjności oraz monitorowanie wyników,
      • Planowanie i utrzymywanie założeń budżetowych na dany rok,
      • Planowanie i zakupy części zamiennych,
      • Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji kosztów produkcji, w szczególności czynników energetycznych i kosztów napraw maszyn i urządzeń,
      • Współpraca przy przygotowaniu specyfikacji dla nowych inwestycji,
      • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy,
      • Prowadzenie rozliczeń i analiz zużycia energii,
      • Utrzymanie budynków i infrastruktury, w tym organizacja i zapewnienie należytych przeglądów.

      Nasze wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyzacja),
      • Min. 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej,
      • Znajomość zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem, układami pneumatycznymi i hydraulicznymi, procesami produkcyjnymi oraz zagadnieniami związanymi z utrzymaniem (TPM, OEE, SMED, 6S),
      • Znajomość wtryskarek i form wtryskowych,
      • Otwartość, kreatywność, umiejętności komunikacyjne,
      • Nastawienie zorientowane na cel,
      • Umiejętności kierownicze.

      To oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie
      • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Inżynier Automatyk / Robotyk

    • Włynkówko

      • programowanie i optymalizacja pracy robotów i linii produkcyjnej,
      • analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących,
      • przygotowywanie raportów dotyczących parametrów robotów,
      • prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych na robotach,
      • codzienna kontrola i optymalizacja czasów cykli referencji, wykonywanie korekt trajektorii,
      • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi.

      • wykształcenie techniczne, preferowane specjalności: automatyka, robotyka,
      • umiejętność serwisowania oraz programowania robotów przemysłowych,
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
      • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
      • podstawowa znajomość procesów przemysłowych przetwórstwa tworzyw sztucznych,
      • dobra znajomość języka angielskiego.

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej na rynku firmie produkcyjnej,
      • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe.

  • Operator cnc

    • Włynkówko
    • Zakres obowiązków

      Operator CNC obsługuje i konserwuje obrabiarki sterowane numerycznie, ustawia narzędzia w głowicy, nadzoruje pracę narzędzi zamocowanych w głowicy, posługuje się tablicami pasowań i narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Wykonuje zadania w oparciu o rysunek techniczny. Godzina zakończenia pracy: 14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe, zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące, zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, średnie. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Włynkówku