Czy to Twoja firma?

Istrail Sp. z o.o. praca

Golub-Dobrzyń

Istrail Sp. z o.o.

Istrail Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Golub-Dobrzyń
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Istrail Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Istrail Sp. z o.o.

Praca Istrail Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista / Specjalistka ds. BHP

    • Golub-Dobrzyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami,
      • opracowywanie i tworzenie dokumentacji BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i standardami przyjętymi w firmie,
      • udział i doradztwo w tworzeniu systemu zarządzania bezpieczeństwem
      • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego oraz kontrolowanie w zakresie BHP projektów na terenie firmy, w tym działań po audytowych
      • dbałość o właściwy poziom ochrony przeciwpożarowej,
      • przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej.

      Nasze wymagania

      • wykształcenie wyższe lub podyplomowe o specjalności BHP,
      • praktyczna znajomość przepisów BHP, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej,
      • co najmniej 3 letnie doświadczenie w służbach BHP zdobyte w firmie z branży produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w branży automotive
      • znajomość narzędzi MS Office,
      • bardzo dobra organizacja pracy
      • zdolności komunikacyjne
      • odpowiedzialność i szybkość w podejmowaniu decyzji,
      • dyspozycyjność
      • zaangażowanie i rzetelność przy wykonywaniu obowiązków,
      • znajomość języka angielskiego.

      To oferujemy

      • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
      • premie uznaniowe,
      • stałą umowę o pracę,
      • możliwość szkoleń
      • pakiet ubezpieczeniowy

  • LAKIERNIK

    • Istrail Sp. z o.o. z Golubia-Dobrzynia poszukuję pracownika na stanowiskoLAKIERNIK

Pracodawcy w Golubiu-Dobrzyniu