Czy to Twoja firma?

SMOLBET JAN KOSYCARZ praca

Witanowice
SMOLBET JAN KOSYCARZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy SMOLBET JAN KOSYCARZ

Praca alert - powiadomienia

Praca SMOLBET JAN KOSYCARZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SMOLBET JAN KOSYCARZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SMOLBET JAN KOSYCARZ - oferty archiwalne

  • Logistyk

    SMOLBET JAN KOSYCARZ
    • Witanowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie floty na terenie Europy. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 na pełny etat. Wynagrodzenie brutto od 4 500,00 zł brutto miesięcznie. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonicznym: 607 943 133.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe, doświadczenie w zawodzie min. 5 lat, biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów samochodowych

      Naprawa pojazdów samochodowych. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 na pełny etat. Wynagrodzenie brutto od 4000,00 zł brutto miesięcznie. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonicznym: 607 943 133.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera, umiejętność naprawy samochodów
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziane osoby z wykształceniem średnim, mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętność naprawy samochodów oraz obsługi komputera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Witanowicach