Czy to Twoja firma?

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek praca

Czaplinek
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa inne praca fizyczna

Oferty pracy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel

    Integracyjne Przedszkole Zdrowia Jadwiga Kozłowska
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Pedagog specjalny

    • Szczecin
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek
    • Czaplinek
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do zakresu obowiązków pomocy nauczyciela należy wspomaganie nauczycieli oraz wychowawców w przygotowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanek, wykonywanie czynności pomocniczych w utrzymaniu porządku i czystości w pomieszczeniach zajmowanych przez wychowanki, wykonywanie czynności pomocniczych przy obsłudze posiłków, dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo wychowanek, przestrzeganie zasad BHP, wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora, wynikających z organizacji pracy oraz innych czynności wynikających z rozkładu zajęć wychowanek w ciągu dnia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: praca na podobnym stanowisku. Inne: sumienność i punktualność w wykonywaniu obowiązków służbowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Czaplinku