Czy to Twoja firma?

FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o. praca

Końskie
FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna motoryzacja serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zakupów

    FULLMET Wojciech Ciepliński Spółka z o. o.
    • Końskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Specjalista ds. zakupów, zaopatrzenia.
      - Prowadzenie plików z rejestrem zamówień stali i materiałów pomocniczych.
      - Opisywanie i rejestracja faktur.
      - Rejestracja zapytań ofertowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność w powierzonych zadaniach, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa komputera MS Ofice
      • Inne wymagania: wymagane min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. zakupów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

    • Końskie

      1. Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania, bocznych, czołowych.
      2. Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych i ich prawidłowe zabezpieczenie.
      3. Przygotowanie towaru do wysyłki.
      4. Dbanie o stan magazynu.
      5. Praca ze skanerem ręcznym.
      6. Praca z użyciem samochodu dostawczego o dmc. 3,5t.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, Prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat. B, obsługa wózka jezdniowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Końskiem