Czy to Twoja firma?

Golden Serwis sp. z o.o. opinie i informacje

Warszawa
"Golden Serwis" to firma z siedzibą w Warszawie, która od 2007 roku skutecznie wspiera polski rynek pracy, specjalizując się w obsłudze sieci wielkopowierzchniowych i wsparciu sprzedaży. Oferujemy kompleksowy pakiet usług, takich jak leasing pracowniczy, merchandising, promocje, czy program tajemniczego klienta, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza działalność opiera się na współpracy z wiodącymi pracodawcami w Polsce, a naszą misję, która brzmi "Profesjonalne wsparcie sprzedaży", realizujemy poprzez szybkość działania, ciągły nadzór nad zleceniem, jakość, elastyczność, skuteczność i terminowość realizacji usług. Dzięki wieloletniej współpracy z takimi partnerami jak Auchan, Stokrotka, Carrefour, Leroy Merlin, Lubella, Tymbark i wieloma innymi, zdobyliśmy silną pozycję na rynku i pozytywne opinie klientów.

Zdajemy sobie sprawę z ważności innowacji oraz jakości, dlatego nieustannie rozwijamy się, biorąc udział w różnych badaniach i inwestując w certyfikowane projekty ekologiczne, zgodnie z kryteriami World Resources Institute (WRI), takie jak program Clean Advantage®. Ponadto, zatrudniamy pracowników nie tylko z Polski, ale również ze wschodniej Europy, co pozwala nam na międzynarodowy rozwój i usługi dopasowane do globalnych standardów.

W "Golden Serwis" rozumiemy, że zarówno sezonowe, jak i całoroczne wsparcie kadrowe i sprzedażowe jest kluczowe dla efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do aktualnego zapotrzebowania, co pozwala naszym klientom na redukcję kosztów pracy i optymalizację procesów.

Zapewniamy, że każda współpraca jest prowadzona z najwyższą dbałością o detale, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i wieloletnia obecność na rynku. W "Golden Serwis" gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie, które stanowią fundament naszej działalności i przyczyniają się do sukcesu naszych klientów.

Opinie pracowników o firmie Golden Serwis sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Golden Serwis sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Golden Serwis sp. z o.o. (3)

2.5

Na podstawie 111 ocen z Google.

Angelika Kawalec

Angelika Kawalec

Bardzo polecam agnecję pracy Golden Serwis. Współpracuję z nimi długi czas i nigdy się nie zawiodłam. Chciałabym wyszczególnić pracę Pana Marka na terenie Rzeszowa - jest zaangażowany i pomocny, kiedy sytuacja tego wymaga, a kontakt z nim nie jest utrudniony :)

Dodano: miesiąc temu

Natalia Dziedzic

Natalia Dziedzic

Osobiście z golden serwis pracuje już 9 miesięcy i nigdy nie miałam żadnego problemu, pieniądze zawsze wypłacane do dnia 10 kolejnego mięsiąca zgodnie z przepracowanymi godzinami. Stały kontakt telefoniczny w razie jakichkolwiek pytań. Z mojej strony mogę polecić.

Dodano: miesiąc temu

Patrycja Wolska

Patrycja Wolska

Korzystałam z usług Firmy Pracy Golden serwis i jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i zaangażowania. Pan Marek z Podkarpacia był pomocny i kompetentny, pomógł mi znaleźć idealne stanowisko pracy, które odpowiadało moim umiejętnościom i oczekiwaniom. Komunikacja była przejrzysta, a cały proces rekrutacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Gorąco polecam Prace z Golden serwis każdemu poszukującemu pracy☺️

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Golden Serwis Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Golden Serwis jawi się jako firma oferująca zatrudnienie w ramach umów zlecenia, co jest pozytywnie oceniane przez pracowników ze względu na pełne składki ZUS. Jednakże, niepewności co do terminowości wypłat oraz kwestie związane z umowami i kadrą wymagają lepszego adresowania ze strony zarządu. Biorąc pod uwagę przedstawione opinie, potencjalni kandydaci do pracy mogą rozważyć te aspekty przy podejmowaniu decyzji o współpracy z firmą.

Opinie Golden Serwis Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych opinii w internecie, Golden Serwis jest firmą, która oferuje różnorodne stanowiska pracy i zapewnia współpracę w ramach umów zlecenia. Pracownicy wypowiadają się o aspektach pracy w różny sposób, jednak nacisk kładą na pewne pozytywne elementy.

Pozytywne aspekty:
  • Możliwość zatrudnienia na różnych stanowiskach: Opinie składają się na percepcję firmy jako miejsca, gdzie można znaleźć różne oferty pracy, co może stanowić dobrą okazję dla osób poszukujących zatrudnienia.
  • Praca na umowę zlecenie z pełnym ZUS: Jest to traktowane jako plus, ponieważ niektórzy pracodawcy oferują zatrudnienie bez pełnych składek ubezpieczeniowych, co wiąże się z mniejszymi świadczeniami emerytalnymi i zdrowotnymi dla pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Golden Serwis sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Golden Serwis Sp. z o.o.

Pełna nazwa
GOLDEN SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Jagiellońska 78/82 03-301 Warszawa
NIP
1132984703
REGON
381520394
KRS
0000752126
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.10.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie