Czy to Twoja firma?

FUNDACJA EQUAMP-FIZ praca

Łódź
FUNDACJA EQUAMP-FIZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy FUNDACJA EQUAMP-FIZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA EQUAMP-FIZ

FUNDACJA EQUAMP-FIZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FUNDACJA EQUAMP-FIZ - oferty archiwalne

  • Dyrektor szkoły cosinus w pile

    FUNDACJA EQUAMP-FIZ
    • Piła
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Własciwe tworzenie i prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, odpowiedzialność za prawidłowość i rzetelność sprządzonej dokumentacji szkoły do kontroli organów administracji państwowej a także osobisty udział w przebiegu czynności kontrolnych, organizacja egzaminów zewnętrznych, dbałośc o należytą realizacje procesu edukacyjnego uczniów, prowadzenie Rad Pedagogicznych, kierowanie szkołą i reprezentowanie jej na zewnątrz.
      Praca w soboty i niedziele w trakcie zjazdów +godziny z dyżurami w tygodniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, magisterskie, mile widziane zarządzanie oświatą. 8 lat doświadczenia w systemie oświaty.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka miesięczna

Pracodawcy w Łodzi