Czy to Twoja firma?

Harris Calorific International Sp. z o. o. praca

Bielawa

Od ponad stulecia Harris Calorific International Sp. z o. o. jest synonimem innowacji i doskonałości w branży obróbki metalu. Nasza historia zaczęła się w 1899 roku, kiedy to John Harris założył firmę, która z biegiem lat ewoluowała, aby stać się liderem na światowym rynku. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie sięgają początków XX wieku, a nasza tradycja innowacyjności została potwierdzona wynalezieniem palników do cięcia płomieniowego.

Z główną siedzibą w Dzierżoniowie, w sercu Polski, rozwinęliśmy naszą działalność na skalę międzynarodową, z 11 zakładami produkcyjnymi w 6 różnych krajach. Każdy z naszych zakładów jest dumny z posiadania certyfikatów ISO 9001 i ISO 14001, co świadczy o naszym nieustannym zaangażowaniu w jakość i ochronę środowiska. Nasze produkty, od lutowania twardego po wyposażenie do gazów specjalnych, są projektowane z myślą o najwyższych standardach, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

W Harris Calorific International Sp. z o. o. zatrudniamy 331 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy pochwalić się imponującym wzrostem finansowym i stabilnością, będąc częścią renomowanego koncernu Lincoln Electric. Nasze przychody netto wzrosły o 28,2% w 2022 roku, a marża zysku netto wzrosła o 2,31%, co potwierdza siłę i zdrowie naszej organizacji.

Jako światowy lider w naszej dziedzinie, jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój technologii i produkcji. Nasze produkty i usługi są nie tylko świadectwem naszej historii i doświadczenia, ale także naszej ciągłej pasji do doskonalenia każdego aspektu działalności. W Harris Calorific International Sp. z o. o. nieustannie dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale także bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i wartości, które nas kształtują. Jesteśmy Harris Calorific International Sp. z o. o. – ponad wiek tradycji, innowacji i doskonałości w obróbce metalu.

Harris Calorific International Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia it (informatyka) inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Harris Calorific International Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Harris Calorific International Sp. z o. o.

Mapa Harris Calorific International Sp. z o. o.

Siedziba główna

Harris Calorific International Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Harris Calorific International Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Designer

    Harris Calorific International Sp. z o. o.
    • Dzierżoniów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Designer

      Your responsibilities

      • Modeling, designing and implementing new products.
      • Modification and development of existing products.
      • Create technical documentation for manufactured products.
      • Participation in team work at all levels of new product development.
      • Participation in prototype construction and testing.
      • Integrity appraisal of mechanical product designs.
      • Preparation of 3D models, drawings and assembly in CAD system.
      • Preparing modification cards and material lists (BOM).
      • Responsibility for designing solutions, implementation dates, costs and quality of projects.
      • Enter and maintain production data in SAP.
      • Assist QC dept. in the analysis (with tests needed) of complaints from customers or internal non conformity.
      • Assist QC in the qualification of new suppliers with tests.
      • Identification of new technologies and development techniques.
      • Reporting on project status.

      Our requirements

      • Educational background as a mechanical engineer with preferably hands on experience in tool making, precision engineering or similar.
      • Very good English both orally and in writing.
      • Technically very skilled with practical background in building prototypes.
      • Creative, innovative, with a strong quality mindset and ability to work analytically, systematically and structurally.
      • Practical experience in working in a R&D department.
      • Familiar with designing products in SolidWorks CAD software and creating 3D documentation of the design.
      • Knowledge of metals and processing of these.

      What we offer

      • The opportunity of professional development.
      • Interesting and challenging job in international environment.
      • Necessary work tools.
      • Internal and external training.
      • A package of employee benefits: Multisport, company social benefits fund, PPE – Pension Plan paid by the employer, annual bonus (potential).

  • Specjalista ds. Marketingu

    • Twój zakres obowiązków

      • Realizacja strategii marketingowej firmy, w tym opracowywanie strategii promocyjno-reklamowej dla danego produktu.
      • Tworzenie projektów graficznych: cenników, katalogów, opakowań, folderów i newsletterów.
      • Samodzielne opracowywanie planów promocyjno-reklamowych.
      • Budowanie image’u marki, firmy i produktu.
      • Prowadzenie polityki marketingowej.
      • Redagowanie tekstów informacyjnych.
      • Analiza otoczenia makroekonomicznego firmy.
      • Koordynacja działań marketingowych przy współpracy z pozostałymi działami, udział w targach branżowych.
      • Tworzenie raportów dot. badania rynku i konkurencji w zakresie aktualnych potrzeb klientów, istniejących kanałów dystrybucji, produktów konkurencji.
      • Sporządzanie sprawozdań z efektów prowadzonych działań i przekazywanie ich bezpośredniemu przełożonemu.
      • Prowadzenie magazynu materiałów reklamowych i racjonalne wykorzystywanie tych materiałów.
      • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie).

      Nasze wymagania

      • Wykształcenie wyższe.
      • Znajomość j. angielskiego – warunek konieczny (współpraca ze środowiskiem międzynarodowym).
      • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu – mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu w branży produkcyjnej.
      • Znajomość technik i narzędzi marketingowych.
      • Biegła znajomość programów MS Office ( Excel, Word, PowerPoint).
      • Znajomość programów graficznych typu Corel Draw, Adobe Photoshop.
      • Sprawność przy tworzeniu prezentacji, projektów graficznych.
      • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność przy wykonywaniu zadań, kreatywność w wypracowaniu rozwiązań, łatwość redagowania informacji, zmysł estetyczny.

      To oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
      • Pracę w systemie jednozmianowym (8:00 – 16:00).
      • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
      • Karta MULTISPORT.
      • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika.
      • Przerwa 30 minutowa wliczana do czasu pracy.
      • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.
      • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz międzynarodowe środowisko pracy.
      • Kontakt z językiem angielskim każdego dnia i możliwość rozwoju zawodowego.

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • ubezpieczenie na życie
      • możliwość pracy zdalnej
      • spotkania integracyjne
      • brak dress code’u
      • kawa / herbata
      • parking dla pracowników

      Harris Calorific International Sp. z o.o.

      The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company

      produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

      Specjalista ds. Marketingu

Pracodawcy w Bielawie