Czy to Twoja firma?

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K. praca

Jelcz-Laskowice

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Praca alert - powiadomienia

Praca Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Mapa Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba główna w Jelczu-Laskowicach

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Acana Polska Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Grafik / Graficzka

    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki,
      • dbałość o zgodność z brandbookiem
      • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP)
      • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych offline oraz on-line na potrzeby Fundacji Ewy Naworol, Unik Cars, Acana Polska
      • tworzenie projektów oklejenia aut i witryn sklepowych
      • współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami
      • przygotowanie prezentacji multimedialnych, filmów szkoleniowych
      • opracowanie graficzne materiałów prasowych
      • fotografia na potrzeby firmowe

      Nasze wymagania

      • wykształcenie wyższe - preferowane z obszaru grafiki, projektowania i sztuk pięknych
      • doświadczenie zawodowe w branży graficznej (chętnie zobaczymy Twoje portfolio)
      • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
      • podstawowa umiejętność animacji i montażu (Premiere, After Effects)
      • kreatywność, zaangażowanie w realizację zadań oraz otwartość na nowe rozwiązania
      • umiejętność projektowania w różnych stylach graficznych. Poczucie estetyki
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • dobra znajomość języka angielskiego
      • znajomość środowiska macOS

      To oferujemy

      • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce
      • różnorodność działań i możliwość rozwoju zawodowego
      • doskonałą atmosferę pracy
      • pakiet socjalny, kartę Multisport Benfit, prywatną opiekę medyczną
      • umowę o pracę

      Brzmi ciekawie?

      ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Pracodawcy w Jelczu-Laskowicach