Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole praca

Wrocław
Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Przedszkole nr 121 Zielone Przedszkole
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności.
      Praca w godz.: 9:00-13:00. Pół etatu.

      Oferta dostępna w sali C, E, G, H.
      Kontakt z pracodawcą e-mail: sekretariat.p121@wroclawskaedukacja.pl, tel.: 71 798 67-60 w. 101.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie: średnie, staż pracy: doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pomoc kuchenna

    • Wrocław
    • pełny etat

      Praca w przedszkolu na stanowisku pomoc kuchenna, pomoc przy przygotowywaniu posiłków dla dzieci- żywienie zbiorowe.
      Kontakt telefoniczny:71 798-67-60 wew 101 celu umówienia się na rozmowę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe mile widziane gastronomiczne staż pracy mile widziany chęć do pracy w placówce i dobrze zorganizowanej kuchni przedszkolnej preferowani kandydaci z książeczką sanitarna epidemiologiczną, w przypadku braku możliwość wyrobiewnia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze 3000 + wysługa lat+ premia 20%
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu