Czy to Twoja firma?

BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BENIA praca

Chełmek
handel detaliczny
BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BENIA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Chełmek
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BENIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BENIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BENIA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY BENIA
    • Chełmek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa klienta

      Wymagania

      • Inne wymagania: Preferowane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w pracy z obsługą klienta, książeczka sanepidowska. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, praca w systemie dwuzmianowym, godziny pracy sklepu od 5:00 do 21:00. Istnieje możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy - pół etatu - do uzgodnienia z pracodawcą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmku