Czy to Twoja firma?

Kolej Bałtycka S.A. praca

Szczecin

Witamy w Kolej Bałtycka S.A., naszym domu, gdzie pasja do kolejnictwa i zaangażowanie w rozwój transportu towarowego na południowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego idą w parze z najwyższą jakość usług. Od momentu uzyskania licencji na wykonywanie przewozów towarowych w 2004 roku, nieustannie dążymy do perfekcji, co zaowocowało solidną pozycją na rynku i zaufaniem naszych Klientów.

Specjalizujemy się w obsłudze bocznic, przewozach towarów masowych oraz realizacji usług specjalistycznych. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku - od przewozów węgla, paliw, kruszywa, towarów niebezpiecznych, po transport maszyn torowych i obsługę pociągów roboczych. Z dumą oferujemy także kompleksową obsługę prywatnych bocznic, transfery graniczne oraz usługi trakcyjne. Nasze szkolenia z zakresu zarządzania bezpieczeństwem oraz serwis lokomotyw stanowią gwarancję niezawodności i profesjonalizmu.

Jako członek grupy OT Logistics S.A., mamy stabilne zaplecze finansowe i jesteśmy częścią większej całości, co pozwala nam na zapewnienie kompleksowych rozwiązań logistycznych na terenie całej Europy. Nasze międzynarodowe przewozy transgraniczne oraz obsługa pociągów na granicy Niemiec świadczą o naszym globalnym zasięgu.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2008, który jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Nasza wykwalifikowana kadra to fundament naszego sukcesu - dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wykonywanie usług transportu kolejowego na węźle kolejowym w Szczecinie, ale również obsługa tzw. ostatniej mili w porcie morskim oraz na innych bocznicach przemysłowych. Specjalizujemy się w obsłudze budów na sieci PKP PLK i posiadamy lokomotywy spalinowe typu SM42 i TEM2, które są gwarancją niezawodności.

W Kolej Bałtycka S.A. zdajemy sobie sprawę, że zaufanie Klientów jest największym wyróżnikiem. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

Kolej Bałtycka S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy Kolej Bałtycka S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kolej Bałtycka S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kolej Bałtycka S.A.

Siedziba główna

Kolej Bałtycka S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kolej Bałtycka S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Szczecin
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Gdańsk
  7. Głogów
  8. Katowice
  9. Ustrzyki Dolne

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kolej Bałtycka S.A. - oferty archiwalne

  • Mechanik taboru kolejowego

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie kompleksowej obsługi utrzymaniowej taboru, dokonywanie planowych przeglądów oraz bieżace usuwanie usterek taboru kolejowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane w utrzymaniu taboru kolejowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną