Czy to Twoja firma?

BURSA SZKOLNA NR 1 praca

Wągrowiec
5210/II/23/07
BURSA SZKOLNA NR 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy BURSA SZKOLNA NR 1

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BURSA SZKOLNA NR 1

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BURSA SZKOLNA NR 1 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BURSA SZKOLNA NR 1 - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    BURSA SZKOLNA NR 1
    • Wągrowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Utrzymywanie porządku w budynku Bursy Szkolnej i wokół budynku
      - Organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami zasad bezpieczeństwa i higieny pracy a także przepisów przeciwpożarowych
      - Wykonywanie prac gospodarczych i porządkowych
      - Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w zakładzie pracy
      - Sprawdzanie działania kotła gazowego
      - Koszenie i pielęgnowanie terenów zieleni
      - Wykonywanie drobnych prac remontowych i naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku (np. malowanie pomieszczeń, naprawa drobnych usterek)
      - Odczytywanie wskazań liczników prądu, wody, gazu
      - Segregacja odpadów
      - W okresie zimowym odśnieżanie i dbanie o bezpieczeństwo na chodniku
      - Inne zadania wynikające z bieżących potrzeb

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa kosiarki spalinowej, Komunikatywność, dobra organizacja, samodzielność, operatywność
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : gotowość do pracy w zmiennych warunkach pogodowych [Inne] : - Obywatelstwo polskie - Zaświadczenie o niekaralności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wągrowcu