Czy to Twoja firma?

HUTA POKÓJ PROFILE sp. z o.o. opinie i informacje

Ruda Śląska
Huta Pokój Profile to podmiot z długą tradycją, który od 1840 roku współtworzy historię śląskiego i polskiego hutnictwa. Zlokalizowani w Rudzie Śląskiej, jesteśmy znaczącą częścią grupy kapitałowej WĘGLOKOKS od 2020 roku. Nasza działalność koncentruje się na produkcji wyrobów hutniczych, w tym wysokiej jakości kształtowników stalowych, formowanych na zimno oraz walcowanych na gorąco.

Jako firma zatrudniająca od 201 do 500 pracowników, jesteśmy dużym i ambitnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży, inwestującym w nowoczesne technologie, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Nasza marka jest wyróżniona przez najwyższą jakość wyrobów, elastyczność oraz umiejętność spełniania specjalnych wymagań odbiorców, co świadczy o naszym zaangażowaniu w doskonalenie produktów i usług.

Z dumą reprezentujemy naszą firmę na arenie międzynarodowej, co potwierdza nasz udział jako współwystawca na międzynarodowych targach Tube 2024 w Düsseldorfie. Jesteśmy świadomi roli, jaką pełnimy w rynkowym ekosystemie, dlatego dbamy o nieustanny rozwój pracowników i dobre relacje z otoczeniem społecznym. Dzięki tym wartościom, Huta Pokój Profile utrzymuje silną pozycję na rynku i jest synonymem niezawodności oraz innowacyjności w produkcji hutniczej.

Opinie pracowników o firmie HUTA POKÓJ PROFILE sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem HUTA POKÓJ PROFILE sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie HUTA POKÓJ PROFILE sp. z o.o. (3)

3.6

Na podstawie 5 ocen z Google.

Mario Mailo

Mario Mailo

Na wjazd potrzebne są numery samochodu oraz naczepy i dowód osobisty. Ochrona bardzo miła wszystko na spokojnie wytłumaczy, cały załadunek jeśli chodzi o komunikację super lecz niestety największym minusem jest bardzo długi czas oczekiwania na załadunek trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na miejscu znajduje socjal dla kierowców z prysznicem.

Dodano: 5 miesięcy temu

No Name

No Name

Wjazd po numeru ciągnika z dowodem, potem jedziemy do ekspedycji z sobą bierzemy dowód, potem na wagę czekamy na zielony, zjeżdżamy, objeżdżamy żółty magazyn, i czekamy przy namiotach na telefon. Po telefonie lądujemy, na wagę, ekspedycja -wyjazd

Dodano: 8 miesięcy temu

imsadsa sagas

imsadsa sagas

Ochroniarze to ochroniarze, nie żadne ciecie - plus ogromny. Wjazdy na hale pięknie oznaczone, wszystko jak po sznurku, można się wyciągnąć i cofnąć na prosto bez problemu. Jedna gwiazdka mniej za długi czas oczekiwania na załadunek, ale to między innymi przez to że samochody Huty Pokój mają pierwszeństwo, standardowa sytuacja. Nie ma co narzekać, można się wyspać i odpocząć haha.

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. cenią sobie uporządkowany system wjazdu na teren zakładu oraz przyjazną oraz pomocną obsługę ochrony, co sprzyja stworzeniu pozytywnego pierwszego wrażenia. Współpracownicy firmy podkreślają, że infrastruktura jest dobrze oznakowana, co ułatwia nawigację i logistykę wewnątrz zakładu. Udogodnienia dla kierowców, takie jak dostęp do socjalu z prysznicem, są szczególnie doceniane jako element troski o warunki pracy i komfort pracowników. Chociaż czas oczekiwania na załadunek jest wskazywany jako obszar wymagający poprawy, postrzegane jest to jako standardowa sytuacja, która daje możliwość odpoczynku. Można zauważyć, że firma kładzie nacisk na priorytetyzację własnych przewoźników. Dla potencjalnych kandydatów do pracy w HUTA POKÓJ PROFILE może to być sygnałem o solidnym zapleczu logistycznym i dobrej organizacji, co stanowi podstawę dla stabilnego i przewidywalnego środowiska pracy.

Opinie HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w Internecie, HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. jest postrzegana jako firma, która stawia na pracowników i ich rozwój zawodowy.

Pozytywne aspekty

 • Warunki płacowe: Pracownicy wymieniają konkurencyjne wynagrodzenie, w tym dodatki i premie, które zwiększają atrakcyjność finansową ofert pracy.
 • Atmosfera pracy: Wielu pracowników docenia pozytywną atmosferę w pracy, która przekłada się na ogólne zadowolenie z wykonywanych zadań.
 • Proces rekrutacji: Opisany jako krótki i zwięzły, z rzeczowymi pytaniami, co świadczy o profesjonalnym podejściu do procesu zatrudniania nowych pracowników.
 • Rozwój zawodowy: Poszerzanie wiedzy i zdobywanie dodatkowych uprawnień przy wsparciu firmy to kolejny aspekt pozytywny, który wyróżnia HUTĘ POKÓJ PROFILE na tle innych pracodawców.
 • Wsparcie finansowe: Pracownicy zwracają uwagę na dofinansowanie do wypoczynku oraz wsparcie w okresach zwiększonych wydatków, co jest szczególnie cenione.
HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

Podsumowując, analiza opinii wskazuje, że HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o. jest pracodawcą, który zapewnia atrakcyjne warunki płacowe oraz możliwości rozwoju zawodowego. Pozytywna atmosfera i szczere zainteresowanie rozwojem pracowników to cechy szczególnie doceniane przez zatrudnionych. Aspekty wymagające ulepszenia, takie jak doskonalenie komunikacji wewnętrznej i organizacja pracy, nie przysłaniają jednak ogólnej pozytywnej oceny firmy. Pracodawca wydaje się być świadomy tych wyzwań i chętny do wdrażania zmian na lepsze.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: HUTA POKÓJ PROFILE sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - HUTA POKÓJ PROFILE Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"HUTA POKÓJ PROFILE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Gen. Hallera 70 41-709 Ruda Śląska
NIP
6412547857
REGON
384217727
KRS
0000828430
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
12.02.2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 24.10.Z Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych
 • 24.20.Z Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali
 • 24.33.Z Produkcja wyrobów formowanych na zimno
 • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
 • 25.12.Z Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Rudzie Śląskiej