Czy to Twoja firma?

HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI Mieczysław Strzeżewski praca

Rumia
HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI Mieczysław Strzeżewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rumia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI Mieczysław Strzeżewski

Praca alert - powiadomienia

Praca HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI Mieczysław Strzeżewski

  • Sprzedawca

    HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI Mieczysław Strzeżewski
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HANDEL ART. SPOŻYWCZYMI Mieczysław Strzeżewski - oferty archiwalne

    • Rumia
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, eksponowanie towaru, sprawdzanie terminów ważności towaru. Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości.
      Praca wg grafiku w godz. 6-17:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, w tym na dziale mięso - wędliny, mile widziana obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Rumi