Czy to Twoja firma?

Polymer Group Sp. z o.o. praca

Wasilków

Jesteśmy Polymer Group, sercem naszej działalności jest Wasilków, gdzie od 2020 roku tworzymy historię w branży kosmetycznej. Nasza oferta to nie tylko produkty do pedicure czy manicure, ale także szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz akcesoria, które ułatwiają codzienną rutynę piękna.

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić nasze produkty jako symbol profesjonalizmu, pasji i zaufania, które są głęboko zakorzenione w naszych wartościach. Rozumiemy, jak ważne jest, aby kosmetyki były nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne, dlatego nasza oferta to najlepszej jakości, sprawdzone produkty, które codziennie zdobywają uznanie klientów.

Nasza obecność na rynku europejskim jest potwierdzeniem zaangażowania i ciężkiej pracy. Dzięki sklepom internetowym, nasze kosmetyki docierają do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią sobie wygodę zakupów online oraz pewność, że ich zamówienia zostaną zrealizowane ekspresowo i z najwyższą starannością.

W Polymer Group zawsze stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Nasza obsługa klienta to nie tylko sprzedaż internetowa, ale przede wszystkim fachowe doradztwo i życzliwe podejście. Rozumiemy, że każdy nasz klient jest wyjątkowy, a jego zadowolenie to nasz priorytet.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szybkość realizacji zamówień, ale również budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Wierzymy, że tylko dzięki wzajemnemu zaufaniu i zrozumieniu możemy wspólnie osiągnąć sukces.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów Polymer Group. Razem możemy sprawić, że świat będzie piękniejszy każdego dnia.

Polymer Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Wasilków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Polymer Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polymer Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

    RARPIT SP Z O.O.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 500-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Polymer Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Polymer Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa /Samodzielny Księgowy

    Polymer Group Sp. z o.o.
    • Wasilków
    • pełny etat
    • 8 000-10 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości, odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki
      • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości
      • monitorowanie zmian w prawie podatkowym oraz informowanie i koordynowanie implementacji zmian,
      • zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości statutowej, podatkowej i prawnej (obowiązek raportowania do US, NBP, GUS, inne)
      • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
      • sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów
      • kontakt z instytucjami zewnętrznymi
      • obsługa kadry

      Wymagania

      • mile widziana znajomość ERP Insert (Rewizor, Subiekt, ...)
      • doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego
      • znajomość zagadnień związanych z transakcjami zagranicznymi
      • motywacja i nastawienie na realizację celów
      • komunikatywność- przedsiębiorczość, inicjatywa w działaniu, wysokie poczucie odpowiedzialności.
      • wysokie umiejętności w obszarze komunikacji, organizacji pracy własnej i zespołu, dokładność, rzetelność i terminowość;

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • możliwość rozwoju i zdobycia cennych umiejętności
      • przyjazną atmosferę w pracy

Pracodawcy w Wasilkowie