Czy to Twoja firma?

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie praca

Żelechów
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie

  • Piekarz

    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie
    • Żelechów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania ruchu

    • Żelechów
    • Zakres obowiązków

      zarzdzanie mediami energetycznymi wykorzystywanymi w procesach produkcyjnych, w tym sprawowanie nadzoru nad zasileniem zakładu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Żelechów

      sprzedawca w sklepie w sklepie samoobsługowym,
      sprawdzanie terminów ważnosci produktów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe
      • Inne wymagania: książeczka sanepidu , sumienność, odpowiedzialność, wymaganepraktyki zawodowe

      Oferujemy

Pracodawcy w Żelechowie