Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 praca

Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prace gospodarskie: mycie garnków, wydawanie kolacji, przygotowanie kolacji (pomoc)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 978 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy 14-18
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim