Czy to Twoja firma?

WROTNIEWSCY.PL s.c. praca

Koszalin
Pogrzeby i działalność pokrewna
WROTNIEWSCY.PL s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy WROTNIEWSCY.PL s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WROTNIEWSCY.PL s.c.

WROTNIEWSCY.PL s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WROTNIEWSCY.PL s.c. - oferty archiwalne

  • Celebrans

    WROTNIEWSCY.PL s.c.
    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1.Przygotowywania do obsługi pogrzebów zgodnie ze specyfikacją usług.
      2.Przygotowywanie i opracowywanie scenariuszy ceremonii pogrzebowych i dyspozycji dla załogi, redagowanie tekstów pisanych.
      3.Prowadzenie uroczystości świeckich i wyznaniowych.
      4.Obsługiwanie strony internetowej i usług online w tym transmisji z pogrzebów.
      5.Usługi cmentarne, okazjonalnie kamieniarskie i inne związane z branżą 93.03 w pełnym zakresie ( obsługa pogrzebów w szerokim zakresie, prac kamieniarskich i cmentarnych oraz czynności związanych z działem pogrzebowo-cmentarnym).
      7.Przestrzeganie kodeksu drogowego i wszelkich przepisów prawa związanych z pracą na swoim stanowisku oraz zakładowych regulaminów i instrukcji.
      8.Przestrzeganie wymogów dotyczących odzieży, higieny osobistej, prezencji oraz stosownego zachowania w domach pogrzebowych, kaplicach, kościołach i cmentarzach oraz w czasie pracy pogotowia pogrzebowego.
      9.Należyta dbałość o powierzone mienie.
      10.Udział w okresowych badaniach lekarskich oraz uczestnictwo w szkoleniach BHP, p.poż, i in.
      11.Pomoc w pracy innych działów.
      12. Wykonywanie innych niezbędnych przy organizacji pogrzebów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
      • Inne wymagania: prawo jady kat. B na samochody z manualną skrzynią biegów, erudycja, umiejętność pracy ze słowem mówionym i pisanym, umiejętność pracy w zespole, mile widziany niemiecki i angielski, znajomość i obsługa pakietu office oraz corel, umiejętność radzenia sobie ze stresem, z uwagi na konieczność dojazdu do siedziby firmy w przypadku nocnych dyżurów, preferowani będą kandydaci z Koszalina i najbliższych miejscowości, mile widziani obywatele Ukrainy (biegła znajomość j. polskeigo) osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i emeryci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 4500-zł brutto podstawy + wynagrodzenie zryczałtowane za pracę w dni wolne (dotyczy o
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koszalinie