Czy to Twoja firma?

SUNAH ADAM HALEK praca

Strzelce Opolskie
DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
SUNAH ADAM HALEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy serwis / montaż

Oferty pracy SUNAH ADAM HALEK

Praca alert - powiadomienia

Praca SUNAH ADAM HALEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SUNAH ADAM HALEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SUNAH ADAM HALEK - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera pomp ciepła

    SUNAH ADAM HALEK
    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc montera pomp ciepła

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, zaangażowanie
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracach hydraulicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Przedstawiciel handlowy

    • Kędzierzyn-Koźle

      Obsługa klientów i sprzedaż z zakresu instalcji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B. bez doświadczenia uczymy od podstaw, obsługa Ms Office, gotowość do pracy poza biurem z telefonem i bezpośrednio z klientem, wynagrodzenie w okresie szkolenia, wsparcie na każdym etapie pracy, zapewnione wszelkie materiały do wykonywanej pracy, możliwość awansu Miejsce pracy: teren powiatu kędzierzyńsko kozielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich