Czy to Twoja firma?

Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej praca

Bełchatów
Usługi ogrodnicze, agencja pracy tymczasowej.
Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn budownictwo / architektura / geodezja hotelarstwo / gastronomia / turystyka produkcja / przemysł

Oferty pracy Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej

Praca alert - powiadomienia

Praca Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej - oferty archiwalne

  • Sortowacz odpadów, belowacz

    Kajus - Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej
    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca fizyczna. Przemieszczanie zbelowanych przesortowanych odpadów komunalnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piatku w godz. 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00 (40 godzin tygodniowo)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bełchatowie