Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO praca

Kołobrzeg
szkolnictwo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW I ARMII WOJSKA POLSKIEGO
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dźwiganie do 10 kg. Praca w godzinach 13-21.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu