Czy to Twoja firma?

TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI praca

Suwałki
TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI

  • Kierowca ciągnika siodłowego

    TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI
    • Suwałki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Operator ładowarki

    • Suwałki
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRANSPORT CIĘŻAROWY KRZYSZTOF CISZEWSKI - oferty archiwalne

    • Suwałki
    • Zakres obowiązków

      Przewóz rzeczy (kruszywa) na terenie kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane. Mile widziane uprawnienia na kat. C+E.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie lub umowa o pracę. Możliwość dorobienia.

Pracodawcy w Suwałkach