Czy to Twoja firma?

VIK-TOM TRANSPORT TOMASZ ALEKSANDROWICZ praca

Warszawa
VIK-TOM TRANSPORT TOMASZ ALEKSANDROWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kurier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy VIK-TOM TRANSPORT TOMASZ ALEKSANDROWICZ

Praca alert - powiadomienia

Praca VIK-TOM TRANSPORT TOMASZ ALEKSANDROWICZ

  • Kierowca-kurier

    VIK-TOM TRANSPORT TOMASZ ALEKSANDROWICZ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca VIK-TOM TRANSPORT TOMASZ ALEKSANDROWICZ - oferty archiwalne

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      obsługa firm i klientów indywidualnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie zawodowe, kreatywność, sumienność, odpowiedzialność, czynne prawo jazdy kat. B, co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiazki: obsługa firm i klientów indywidualnych. Praca w godz. 7.30-15.30. Rejon pracy: Powiśle. [Kontakt: e-mail: tomasino82@interia.eu, tel. 502 729 790]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki po okresie próbnym
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie